O firmie

My house is my castle - Mój dom jest moją twierdzą:)

Szanujemy Twój gust, styl i upodobania. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci wybrać najlepszą propozycję dla Twojej indywidualnej Twierdzy. Doradzimy i zaproponujemy, Ty sam zdecydujesz co jest dla Ciebie najlepsze.

Właśnie trafiłeś na oficjalną stronę sklepu internetowego firmy ATABE.

Zajmujemy się sprzedażą artykułów tekstylnych i pościelowych oraz dodatków wyposażenia wnętrz. Oferujemy produkty tylko najwyższej jakości, bezpieczne w użytkowaniu, posiadające stosowne certyfikaty, sprawdzonych producentów i dostawców. Dodatkowo staramy się, aby były w konkurencyjnej cenie.
Współpracujemy z jedną z czołowych polskich szwalni, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów na wielu płaszczyznach.

Kierujemy się zasadą dbania o naszych Klientów tak, jakbyśmy chcieli, aby o nas zadbano, przez którą rozumiemy pomoc i wsparcie na każdym etapie zamówienia, poradę w sytuacji, kiedy Klient nie jest pewny czy dany produkt będzie pasował. Umawiamy się na testy i sprawdzanie produktów w warunkach domowych. Najczęściej dotyczy to narzut, kocy, zasłon.

Naszym sztandarowym hasłem jest  "Zdrowie to jakość z wyższej półki" ponieważ jesteśmy przekonani, że nie tylko to, co spożywamy ma znaczenie i wpływ na nasze zdrowie, ale również to czego używamy w codziennym życiu i takie produkty przede wszystkim chcemy proponować naszym Klientom.

Sklep internetowy Atabe powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie wygodę i komfort jaki dają zakupy online.

Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej strony www i skorzystania z bogatej oferty produktów znanych i cenionych producentów, a także dołączenia do grona zadowolonych Klientów. Zachęcamy do czytania naszego bloga oraz obserwowania nowości, które stale pojawiają się w sklepie.