O firmie

Trafiłeś właśnie na oficjalną stronę sklepu internetowego firmy ATABE Beata Czak.

Zajmujemy się sprzedażą artykułów tekstylnych i pościelowych oraz dodatków wyposażenia wnętrz. Oferujemy produkty tylko najwyższej jakości, bezpieczne w użytkowaniu, posiadające stosowne certyfikaty, sprawdzonych producentów i dostawców. Dodatkowo staramy się, aby były w konkurencyjnej cenie.

Kierujemy się zasadą dbania o naszych Klientów tak, jakbyśmy chcieli, aby o nas zadbano, przez którą rozumiemy pomoc i wsparcie na każdym etapie zamówienia, doradzenie w sytuacji, kiedy Klient nie jest pewny czy dany produkt będzie pasował. Umawiamy się na testy sprawdzania produktów w warunkach domowych. Najczęściej dotyczy to narzut, kocy, zasłon.

Naszym sztandarowym hasłem jest  "Zdrowie to jakość z wyższej półki" ponieważ jesteśmy przekonani, że nie tylko to, co spożywamy ma znaczenie i wpływ na nasze zdrowie, ale również to czego używamy w codziennym życiu i takie produkty przede wszystkim chcemy proponować naszym Klientom.

Sklep internetowy Atabe powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie wygodę i komfort jaki dają zakupy online.

Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej strony www i skorzystania z bogatej oferty produktów znanych i cenionych producentów, a także dołączenia do grona zadowolonych Klientów.