Poduszka Ergonomiczna 50x33x11/9 Havero Biała Wendre

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: A142038
  • Producent: Wendre
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: natychmiast
  • szt.
  • 48,00 zł

Poduszka ergonomiczna Havero, biała, pikowana.

Poduszka ergonomiczna Havero marki Wendre to produkt, który poprawia przepływ krwi, pomaga rozluźnić stawy oraz pozwala zrelaksować całe ciało. Termokurczliwa pianka tzw. „memory”, z której wykonano wypełnienie, reaguje na temperaturę ciała dopasowując się i „zapamiętując” kształt ułożenia głowy oraz karku. Dzięki temu poduszka daje odpowiednie podparcie kręgosłupa szyjnego niezależnie od preferowanej pozycji spania. Pokrycie poduszki wykonano z miękkiej, przyjemnej w dotyku pikowanej tkaniny z bawełny i poliestru. Specjalnie wyprofilowane zagłębienie w poduszce ma na celu prawidłowe ułożenie kręgosłupa podczas wypoczynku oraz snu. Powłoczka pochłania i odprowadza wilgoć, pomaga utrzymać optymalną temperaturę ciała i zabezpiecza wnętrze poduszki przed uszkodzeniami. W przypadku zabrudzeń, pokrycie można prać w pralce w temperaturze 60ºC.

Poduszka Havero marki Wendre zapewnia wysoki komfort snu, jest przyjemna w dotyku, przeznaczona do spania na plecach lub na boku.

Rozmiar: 50x33x11/9cm.
Poszycie - 65% poliester, 35% bawełna.
Wypełnienie - pianka viscoelastyczna.
Wykończenie - szara wypustka.
Pikowanie - romby.

Zalecenia dotyczące użytkowania:
Poszewka -
- można prać w temperaturze do 60ºC,
- nie należy chlorować,
- można prasować w temperaturze do 150ºC,
- nie czyścić chemicznie,
- nie suszyć w suszarce.

Pianka -
- nie należy prać,
- nie chlorować,
- nie prasować,
- nie czyścić chemicznie,
- nie suszyć w suszarce.

Firma Wendre umieszcza na etykietach swoich produktów szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji i pielęgnacji. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.

Rozmiar: 50x33x11/9cm
Kolor: biały
Rodzaj : ergonomiczna